معرفی

شرکت مواد نسوز پاسارگاد

شرکت مواد نسوز پاسارگاد با هدف تامین بخشی از نیازمندی های صنایع کشور به انواع فرآورده های نسوز تاسیس گردیده است که علاوه بر تولید و عرضه انواع محصولات نسوز همچون جرم های ریختنی و کوبیدنی ، تاندیش بورد ، قطعات شکل دار و ملات های نسوز در امر طراحی و ساخت کوره های صنعتی نیز به واحد های تولیدی کشور خدمت رسانی می نماید .

استفاده از منابع داخلی که درارای کیفیت بالا می باشند و فرآوری مناسب آن از مهمترین اهداف این مجموعه است که در چند سال اخیر نتایج خوبی برای این مجموعه به همراه داشته است . همچون استفاده از منابع داخلی در تامین کرومیت ، بوکسیت و دیگر خاک های نسوز تلاش ما این است که ضمن بهره برداری از فرصت های موجود همواده کیفیت محصولات، خدمات و فرآورده های خود را با استاندارد های ملی و بین المللی مطابق سازیم .

به جز تولید محصولات نسوز این شرکت در زمینه تولید لاینینگ های مقاوم به خوردگی شیمیایی همچون تولید کاشی ، آجر و ملات ضد اسید و اجرای این پوشش ها برای واحدهای شیمیایی اقدامات گسترده ای انجام داده است.

 

نمایی از پخت قطعات پکینگ در کوره

نمایی از پحت قطعات پکینگ در کوره 

این مجموعه با بهره گیری از نیروهای تخصصی توانمند خود ، اقدامات گسترده در زمینه تهیه دیرگداز های نوین که به طور متدوال از منابع خارجی تهیه می شود انجام نموده است .

علاوه بر کارخانه مواد نسوز پاسارگاد که واقع در شهرستان الیگودرز که بیشتر به تولید جرم های نسوز ، آجرهای عایق نسوز و قطعات شکل دار نسوز می پردازد برخی دیگر از محصولات نسوز در دو کارخانه وابسته به این مجموعه تولید می شوند که عبارتند از شرکت آذر نسوز خوی واقع در استان آذربایجان غربی که به تولید جرم های کوبیدنی می پردازد و شرکت سامان رنگساز واقع در شهرک صنعتی اشتهارد که در آنجا آجرهای ضد اسید و پکینگ های سرامیکی تولید می شود

واحد اشتهارد شرکت مواد نسوز پاسارگاد